Pakowacz/ sortowacz mrożonych warzyw i owoców

Polska, Wielkopolskie, Środa Wielkopolska | Odpłatne
HR LEGAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lokalizacja:
Polska, Wielkopolskie, Środa Wielkopolska
Branża:
Produkcja przemysłowa
Rodzaj pracy:
Umowa cywilnoprawna
Zakwaterowanie:
Odpłatne
Data publikacji:
2024-07-22
Oferta ważna do:
2024-08-21

HR LEGAL Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski oraz UE, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 24557.

W związku z realizacją projektu dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • pakowanie,
  • etykietowanie,
  • kontrola jakości gotowych produktów (mrożone owoce i warzywa),
  • sortowanie i pakowanie półproduktów i gotowych produktów,
  • przygotowanie opakowań,
  • kompletacja,
  • sprzątanie miejsca pracy po zakończeniu zmiany

Wymagania: gotowość do pracy

Stawka: 6200 - 7200 brutto/ mies.

Nadgodziny dodatkowo płatne!

Godziny pracy: praca po 12h, 2 zmiany (6 - 18, 18 - 6)

Miejsce pracy: Kijewo (k. Środy Wielkopolskiej)

Zlecenie na około półtora miesiąca!

Zgodnie z obowiązującym prawem HR Legal nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 24 557