Упаковщик/ сортировщик замороженных овощей и фруктов

Polska, Wielkopolskie, Środa Wielkopolska | Odpłatne
HR LEGAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lokalizacja:
Polska, Wielkopolskie, Środa Wielkopolska
Branża:
Produkcja przemysłowa
Rodzaj pracy:
Umowa cywilnoprawna
Zakwaterowanie:
Odpłatne
Data publikacji:
2024-07-22
Oferta ważna do:
2024-08-21

HR LEGAL Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski oraz UE, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 24557.

W związku z realizacją projektu dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Обязанности:

  • упаковка,
  • этикетирование,
  • контроль качества готовой продукции (замороженные фрукты и овощи),
  • сортировка и упаковка полуфабрикатов и готовой продукции,
  • подготовка упаковок,
  • комплектации готовой продукции,
  • уборка рабочего места по окончанию смены

Требования: готовность к работе

Ставка: 6200 - 7200 брутто/ месяц

Надчасы оплачиваем дополнительно!

Часы работы: работа по 12 часов, 2 смены (6 - 18, 18 - 6)

Местоработы: Kijewo (возле Środa Wielkopolska)

Умова злецения на полтора месяца!

Zgodnie z obowiązującym prawem HR Legal nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 24 557